Opony

Szukając skutecznych metod na przechowywanie opon warto wziąć pod uwagę kilka warunków. Przede wszystkim, trzeba to robić w odpowiednich warunkach. Opony są wykonane z gumy, którą trzeba chronić zarówno przed zimnem, jak i ciepłem. Warto więc decydując się na przechowywanie wybrać takie pomieszczenie, w którym temperatura będzie optymalna. Dzięki temu sprzęt nie zostanie uszkodzony.

Continue reading 15.04.2016. 08:18

Dodatki do henny

Wiele kobiet poszukuje alternatywnych metod farbowania włosów, nie chcąc dłużej narażać swoich kosmyków na zniszczenia związane z farbowaniem chemicznym. Coraz częściej sięgamy po produkt jakim jest henna do włosów - w pełni naturalna metoda koloryzacji, opierająca się wyłącznie na barwnikach roślinnych . Do samej henny można dodawać wiele innych naturalnych dodatków, by wzmocnić jej kolor i dodatkowo odżywić włosy i skalp.

Continue reading 17.01.2016. 18:32

Kurs alpinizmu przemysłowego

Każdy kurs alpinistyczny zakłada konkretne cele. Jednym z nich jest to, aby uczestnik kursu nauczył się bezpiecznie i samodzielnie wykonywać prace na wysokościach. W tym czasie ma opanować nowoczesne metody wspinania się na wysokość przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Continue reading 04.12.2015. 10:37